True Love Labradoodles

Reico PARTNER    Ing. Denisa Ulíková Daminová
+ 421 907 540 350
Reico - zdravé kŕmenie

Dávkovanie: 1/2 odmerky na 5 kg telesnej hmotnosti

Pro-1

Doplnkové krmivo k celkovej vnútornej očiste: Vynikajúci spôsob prírodného odčervenia a udržiavania psov a mačiek bez parazitov. Podáva sa aj na zlepšenie krvi a reguláciu črevnej činnosti. Zároveň slúži na vnútornú očistu. Šteňatám sa môže podávať od 4. týždňa, akonáhle sa začne prikrmovať.

Pro-2 

Minerálne doplnkové krmivo pre kostru, rast, posilnenie, graviditu, dojčenie: Zmes bylín, kvasníc, stopových prvkov, rias, B-vitamínov, minerálov a aminokyselín, vhodných najmä pre stavbu kostí, zubov, ale i dobrú kvalitu a množstvo materského mlieka.

Pro-3

Doplnkové krmivo pre srsť a kožu: Bylinná zmes, ktorá sa podáva pri problémoch s kožou a srsťou. Má upokojujúce a regeneračné schopnosti. Zmes je vhodná na užívanie pri svrbení.

Pro-4

Doplnkové krmivo na trávenie, chuť do jedla a prečistenie: Doplnková zmes bylín na ochranu vnútorných orgánov, najmä pečene, žlčníka, pankreasu a obličiek. Zabraňuje črevným problémom a zabezpečuje trávenie bez plynatosti.

Pro-5

Doplnkové krmivo pre žalúdok a črevá: Zmes vyrobená z fermentovaných byliniek, probiotických kultúr, balastných látok a stabilizátorov črevnej flóry, na podporu normálnej funkcie žalúdka a čriev. Pomáha pri poruchách trávenia, nafukovaní a ďalších problémoch so žalúdkom a črevami. Rovnako sa môže nasadiť aj po liečbe antibiotikami, pri strese, nepokoji alebo po vysokej telesnej záťaži.

Pro-6

Doplnkové krmivo pre staršie zvieratá: Zmes bylín s kvasnicami, B-vitamínmi a stopovými prvkami pre dobre vyvíjajúci sa a fungujúci pohybový aparát. Podporuje prirodzenú tvorbu kolagénu.

Pro-7

Doplnkové krmivo na uľahčenie dýchania: Zmes je vhodná pre zvieratá všetkých vekových skupín. Môže sa používať po záťaži pri športových aktivitách, po ochorení, pri kašli alebo pri vysilení pľúc, aj pri chronickej bronchitíde. Rastlinné aromatické látky pôsobia stimulačne a podporujú chuť do jedla.

Pro-8

Doplnkové krmivo s podporným účinkom pri stresových situáciách: Zmes sa dá použiť pred a po stresovej situácii, vhodná aj ako prirodzená podpora v prípade nepokoja a paniky. Pro-8 má podporný účinok v stresových situáciách, napr. počas Silvestra, pri udomácňovaní nového zvieraťa, pri cestovaní, pri odstavení od materského mlieka aj pri napätí a preťaženosti.

 

Aufbau Vital Plus

Doplnkové krmivo pre rastúce šteňatá aj starších psov: Prípravok je v čisto organickej podobe. Je rovnako vhodný pre mladé zvieratá, kde podporuje správny vývoj tkanív, ako aj pre staršie zvieratá, ktoré sú už oslabené. Obsahuje niektoré druhy kvasníc a kvasiniek pre podporu zdravej črevnej mikroflóry, a tým čo najlepší príjem a spracovanie živín. Krmivo je hodné ako podpora hojenia po zákrokoch, operáciách, ťažkých stavoch a podobne.

Dávkovanie do 8 mesiacov veku je 5 gramov na 10 kg. Pri starších zvieratách, po zákrokoch či úrazoch môžeme dávku počas 10 dní zdvojnásobiť.

Petmin

Je  komplex minerálov, vitamínov a stopových prvkov vo forme mikronizovaných rias (koralová, hnedá, …), ktoré tvoria minerálnu rovnováhu. Ak žijete v minerálnej rovnováhe, vytvárate si rezervy pre vaše telo a vašu pohodu, a tým dokážete predchádzať ochoreniam. To samozrejme platí aj pre vaše zvieratá.

Petmin ako samostatný minerálny doplnok je rovnako dobrou a hlavne komplexnou pomôckou pre BARFerov. Obsahuje všetkých 106 prvkov z prírodných zdrojov, s výbornou vstrebateľnosťou. Je ideálnym doplnkom pre choré aj zdravé zvieratá. V krmivách Reico ho spoznáte podľa znaku váh, ktorý označuje minerálnu rovnováhu v krmive.

Dávkovanie: 0,5 g/ 10kg váhy denne

Lebe–flussig   

Bylinný produkt s mnohostranným použitím, vhodný pre všetky druhy zvierat. V prvej fáze čistí pečeňové bunky a následne po vyčistení pečene sa zlepší aj činnosť ostatných orgánov, keďže už nebudú preťažované. Nadmerná záťaž jedného orgánu automaticky vedie k postupnému preťažovaniu ostatných orgánov, predovšetkým obličiek a trávenia v čreve. 
Ak je v pečeňových bunkách alebo aj ostatných orgánoch vysoký obsah látok, ktoré tam fyziologicky nepatria, pri nasadení prípravku môže v prvej fáze dôjsť k častejšiemu vyprázdňovaniu čreva, zvýšenému pitiu, močeniu, výtoku z očí, nosa, prípadne dočasnému zhoršeniu stavu pokožky a srsti. Je to normálny jav, nakoľko sa týmito cestami uvoľňujú z tela splodiny metabolizmu a toxíny.

Kompletný cenník produktov vám zašlem na vyžiadanie.

Reico - zdravé kŕmenie

Pre viac informácií o produktoch alebo vytvorení objednávky kontaktujte:

Reico PARTNER – Denisa Ulíková Daminová

Váš poradca pre zdravé kŕmenie
Mobil:  +421 907 540350
E-mail: denisa.daminova@gmail.com