True Love Labradoodles

Reico PARTNER    Ing. Denisa Ulíková Daminová
+ 421 907 540 350
Reico - zdravé kŕmenie

Môj príbeh 

Volám sa Denisa a so svojím manželom Patrikom, vychovávame dvoch malých synov, Jakuba a Samuela. Žijeme v okrajovej časti mesta Sereď, s blízkou dostupnosťou k prírode. Môj príbeh sa začal ako jedna veľká náhoda. V lete 2022 skonal Max, ktorý bol mojím milovaným psím miláčikom 12 rokov. V septembri som si uvedomila, že Maxa mi už nikto nevráti, ale svoju lásku, starostlivosť a trénerské schopnosti môžem venovať novému štvornohému parťákovi. V tom období mi kamarátka zo Švajčiarska poslala fotku psa, ktorého stretla v parku a ja som sa do toho úžasného Austrálskeho Labradoodla okamžite zamilovala.

Australian Labradoodle - Coco

Sen sa stal skutočnosťou

Teraz viem, že to nebola náhoda, ale príležitosť, ktorá prišla do môjho života v správny čas. Začala som premýšľať, študovať a napadla mi odvážna myšlienka. Založiť na Slovensku chovnú stanicu psov a byť pri zrode niečoho výnimočného. Chovať šteniatka, poskytovať canisterapiu a mať vo svojom portfóliu psíky z terapeutických línií, vhodné na asistenciu zdravotne znevýhodnených.

Na jar 2023 sme si z Holandska priviezli prvú fenku a dali jej meno Paris. Stala sa vysneným základom našej sweet collection. Naším snom je však rozšíriť chovnú stanicu o ďalších psíkov a byť profesionálnymi etickými chovateľmi Austrálskeho Labradoodla. Chceme ich s láskou vychovávať a trénovať, aby ste sa aj vy mohli stať milujúcimi majiteľmi niektorého z našich šteniatok.

                                                                                       S láskou
Ing. Denisa Ulíková Daminová
majiteľka True Love Labradoodles s.r.o.

Australian Labradoodle Slovakia
Australian Labradoodle Slovakia