True Love Labradoodles

Reico PARTNER    Ing. Denisa Ulíková Daminová
+ 421 907 540 350
Reico - zdravé kŕmenie

Flevodoodles Lexi

Kde mám vôbec začať… Lexi je úplný balík! Krásny, odvážny, zameraný na ľudí, má vysnívaný temperament a je najmilujúcejším psíkom. Sme nesmierne vďační, že máme Lexiho ako budúceho otca v našom chovateľskom programe. Lexi pochádza od našich milých kolegov Reného a Virginie z Flevodoodles v Holandsku.

Rodina, ktorá má Lexiho v opatrovníctve, je naša miestna veterinárka, ktorá býva len 10 minút peši, čo je skvelé! Je v tých najlepších rukách, každý deň dostávame fotky a videá s aktualizáciami o tom, aké skvelé šteniatko to je. Je doslova viac, než sme si mohli vysnívať! Očakávame, že Lexi bude strednej veľkosti, s hmotnosťou okolo 18 kíl. Má krásnu červenú farbu a nesie „parti gén“, takže ak bude spojený s iným nositeľom parti, bude produkovať šteniatka s dvoma farebnými tónmi (červené s rôznymi bielymi znakmi).

Sme si viac než istí, že Lexi bude produkovať úžasné šteniatka a prenesie svoju krásnu povahu a neskutočný charakter na svoje potomstvo. Už teraz sa tešíme keď raz vyrastie a budeme môcť privítať jeho výnimočné šteniatka v roku 2025! Lexi bude k dispozícii na krytie aj pre schválených ALD chovateľov.

WALA000…..

About Lexi

NAMEFlevodoodles Lexi
DATE OF BIRTH26. 04. 2024
FATHERDutchdoodles Guus
MOTHERFlevodoodles Kate
SIZEMedium
WEIGHT/ HEIGHTExpected 18 kg
COLORRed with white markings
COLOR CODE 
COAT TYPEWavy fleece
HIPS 
ELBOWS 
PATELLAE 
PRA-PRCDCBP
VWDCBP
EICCBP
DMCBP
ICClear
CLINICAL EYETEST 
DNA PROFILE GENOMIA