True Love Labradoodles

Reico PARTNER    Ing. Denisa Ulíková Daminová
+ 421 907 540 350

Reico - zdravé kŕmenie

Firma Reico Vital-Systeme ponúka vysoko kvalitné prírodné vitálne systémy pre ľudí, zvieratá a rastliny. Produkty obsahujú jedinečnú zmes 106 prírodných minerálov, ktoré dostanú telo do minerálnej rovnováhy. Tento typ zmesi nie je doposiaľ v žiadnom inom krmive. 

Reico - zdravé kŕmenie

Poskytujem poradenstvo zdravého kŕmenia, výživy a doplnkov. Ak potrebujete poradiť, ako a čím začať kŕmiť vaše šteniatko, ak potrebujete zmeniť krmivo, alebo váš psík či mačička majú problém s trávením, hnačkou, kvasinkami, nechutenstvom, škriabaním, so srsťou či imunitou, kontaktujte ma. Spoločne sa pokúsime nájsť riešenie pre vašich domácich miláčikov.

Prečo práve Reico?

Odporučila mi ich moja mentorka z Holandska, ktorá na Reico strave vychovala viaceré generácie Austrálskeho Labradoodla. Som nesmierne vďačná, že môžem byť Reico – PARTNEROM a pracovať s tak kvalitnými produktmi. 

Firma Reico je nemecká rodinná firma s 30-ročnou tradíciou. Bola založená v r. 1992 ľudovým liečiteľom Konradom Reiberom, ktorý využíva svoje 50-ročné skúsenosti z oblasti kŕmenia zvierat. Základom firemnej filozofie je život v súlade s prírodou. Svoje produkty vyrábajú s rešpektom k prírode, hľadiac na princípy trvalej udržateľnosti. 

Jedinečnou prednosťou krmiva sú mikronizované sladkovodné a morské riasy, ktoré psom dodávajú všetkých 106 minerálnych prvkov, dôležitých pre telo. Firma Reico dodáva riasy do svojich krmív ako jediná v Európe a spracováva ich mikronizáciou – špeciálnym mletím na drobné čiastočky, ktoré sú rýchlo a ľahko vstrebateľné. Takto upravené riasy a byliny majú o 70 % vyššiu využiteľnosť, než riasy podrvené. Zviera si každý deň vezme, čo potrebuje, podľa svojej aktivity, zdravotného a psychického stavu. Zbytok sa prirodzene vylúči, bez ukladania v tkanivách. Rovnaký princíp ako v prírode.

Produkty MaxiDog sú špeciálne vyvinuté multifunkčné druhy krmiva pre všetky psy, každého veku a rasy. Zdravé krmivo s vitalizačným a regeneračným účinkom psy nielen nasýti, ale aj ozdraví. Organizmus zbaví prekyslenia a naštartuje prirodzené ozdravovacie procesy.

Reico nepoužíva:

  • žiadne konzervačné látky, dochucovadlá alebo chemické farbivá
  • žiadne mäsokostné múčky
  • žiadne suroviny s genetickou modifikáciou
  • žiadne reštauračné oleje
  • žiadne arómy, regulátory chuti
  • žiaden pridaný cukor

Firma odmieta testovanie na zvieratách. Všetky produkty preukazujú kvalitu ľudských potravín, čo dokazuje aj ocenenie DLG v r. 2014 – Deutsche Lebensmittelgesellschaft.

Čo by sme si mali uvedomiť o výžive psa? 

Keď šelma uloví korisť, ako prvé ide po vnútornostiach. Je v nich najcennejší zdroj vitamínov, probiotík a živých kultúr, ktoré podporujú imunitu a udržiavajú zvieratá vo vynikajúcej kondícii. Kompletné krmivo v konzervách Reico má 69 – 74 % mäsa a vedľajších živočíšnych produktov ako srdce, pečeň, pľúca, bachor a odrezky mäsa, v prirodzenej podobe a potravinárskej kvalite. Reico nepoužíva odpady zo zabíjačiek, ale čisté orgány, plné prirodzených vitamínov a minerálov. Rovnako, ako používajú ľudia, pri kŕmení surovou stravou BARF, aby docielili čo najprirodzenejšie kŕmenie ako v prírode. Pokiaľ nemôžete kŕmiť surovou stravou, Reico je ideálnym kompromisom. Najlepší pomer je 50:50. Polovica konzervy a polovica za studena lisované či formované krmivo. Podiel mokrej stravy odporúčam vždy, pretože obsahuje fyziologický roztok „živú vodu“, ktorá je nenahraditeľná a pre organizmus veľmi prospešná. Obilniny sú vo fermentovanej podobe, čím sa napodobňuje model koristi v prírode – obsah natrávených zrnín v tráviacom trakte.

Mokrá strava – “konzervy“

Konzervy majú vynikajúcu kvalitu a sú odporúčané hlavne kvôli obsahu fyziologického roztoku, ktorý v suchej strave nie je. Pitná voda nikdy nenahradí fyziologický roztok. Preto sa zdravotný stav zvierat, ktoré prešli z granulovanej stravy na surovú či varenú stravu, výrazne zlepší.

Firma sa snaží o rekonštrukciu krmiva do podoby, akoby si pes chytil zajaca a mačka myš. Mäso, vnútornosti, rôzne druhy príkrmov a zeleniny, a pre lepšiu stráviteľnosť aj niektoré kmene kvasníc, ktoré pomáhajú osídliť črevo užitočnými mikroorganizmami a podieľajú sa na správnej funkcii čreva. Zelenina je dusená, čo zaručuje ešte lepšiu stráviteľnosť. Suroviny sú čerstvo spracované, konzervy zavárané šetrným postupným zahrievaním, čím zostávajú zachované cenné vitamíny, minerálne látky a stopové prvky. Konzervy sa pred plnením vylievajú tenkou vrstvou včelieho vosku, aby obsah neoxidoval.

Suchá strava – granule lisované za studena

Lisovanie za studena je najzdravšou technológiou výroby granulovaného krmiva. Cenené sú hlavne pre svoj obsah kvalitných prírodných živín, ktoré neboli porušené výrobným procesom (teplotou, tlakom ani chémiou). Tým sa zachovávajú prirodzené vitamíny, enzýmy a ďalšie živiny, podobne ako pri kŕmení surovou stravou. Dôležitý je vysoký obsah mäsa a vnútorností, v neporušenej podobe, ktoré dodávajú kvalitné živočíšne bielkoviny a vitamíny. Granule lisované za studena sú vyrobené zo surového mäsa a nie mäsokostnej múčky. Sú hodnotené ako sušený BARF. Dôležitým faktom je, že pri ich výrobe sa nepoužíva žiadna chémia, konzervanty ani dochucovadlá. Namiešané suroviny sa potlačia lisovacím strojom a usušia pri teplote do 36 °C. Majitelia väčších psov ocenia nižšie riziko vzniku torzie žalúdka, pretože v žalúdku nenapučia. Granule Olymp a Champion pomáhajú predchádzať zápalom análnych žliaz.

 

Doplnkové produkty

Výživa šteňaťa.  Zdravé črevo = zdravý pes

Čím budete kŕmiť šteňa v prvom roku, z toho bude žiť po celý život. Najdôležitejšia je kvalita surovín. Kvalitné živočíšne bielkoviny v prirodzenom stave s fyziologickým roztokom a živými mikroorganizmami, podporujúcimi zdravú črevnú mikroflóru. Takéto zloženie má iba surové alebo varené mäso. Rovnako kvalitné a dobre premyslené zloženie stravy, obohatené o minerály, vitamíny a stopové prvky, v organickej a ľahko stráviteľnej podobe majú aj Reico konzervyPokiaľ budete kŕmiť vášho psa aj naďalej krmivom Reico, v zdraví sa dožije vysokého seniorského veku. 

Reico má v ponuke aj žuvacie dobroty konzervované iba sušením. Nepoužíva žiadnu chémiu. Vyhýbajte sa chémii, pretože zabíja črevnú mikroflóru vášho domáceho miláčika. Pri všetkých maškrtách, pamlskoch, dentálnych tyčinkách čítajte zloženie na obaloch

Maškrty

Bylinky – Naturkraft

Minerálne doplnkové krmivo je určené pre udržiavanie zdravia a zlepšovanie vitality vašich zvierat. Firma Reico pri vývoji produktov využila dlhoročné skúsenosti zakladateľa, pána Reibera. Bylinky sú zbierané ručne, z horských oblastí Bavorska, Francúzska a Peru. Vyrábajú sa šetrným spôsobom v najmodernejších výrobných zariadeniach. Viac informácií o Minerálnych a bylinných doplnkových produktoch.

Firma Reico Vital-Systeme vyrába prípravky nielen pre zvieratá, ale aj pre ľudí, pôdu a rastliny. Všetky produkty nájdete v Katalógu produktov Reico.

Balík vám doručí kuriér

Pomôžem vám s registráciou a prvou objednávkou. Po objednaní krmiva vám kuriérska spoločnosť doručí balík až k vám domov. Balík je posielaný z centrálneho skladu v Nemecku, čím je zabezpečená kvalita, čerstvosť a originalita tovaru. Žiadne dodatočné náklady pre sprostredkovateľov ani kamenné obchody.

Kontaktujte nás

Reico PARTNER – Denisa Ulíková Daminová

Váš poradca pre zdravé kŕmenie
Mobil:  +421 907 540350
E-mail: denisa.daminova@gmail.com